Wznowienie rekrutacji

BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKAWINA
Z DNIA 28 KWIETNIA 2020 R.

w sprawie wznowienia rekrutacji do żłobka, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych.

Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych
z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacjami kryzysowych (Dz. U z 2020, poz. 374) - Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że wznowiona zostaje rekrutacja do żłobka, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych. Rekrutacja wznowiona zostaje od etapu posiedzeń komisji rekrutacyjnych.

Nowy harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych funkcjonujących
w szkołach podstawowych zawarty jest w załączniku.

Oświadczenia woli przyjęcia do przedszkola należy składać tradycyjnie (wersja papierowa) do skrzynek wystawionych w przedszkolach lub (w uzasadnionych przypadkach) drogą mailową na adres przedszkola do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Załączniki:
-   pobierz plik "Harmonogram rekrutacji_0.docx"
Dodane:   29.04.2020