.:: Oddział żłobkowy   -   Aktualności   -   Wpis
WAŻNE INFORMACJE PRZED 1 WRZEŚNIA

Szanowni Rodzice!

W związku z istniejącą pandemią funkcjonowanie żłobka będzie odbywało się w nieco zmienionej formule związanej z minimalizowaniem ryzyka zarażenia koronawirusem. Żłobek w czasie pandemii będzie czynny tak jak dotychczas w godz. 6.00-16.00. W trosce o zapewnienie właściwych, bezpiecznych warunków działalności żłobka zostaną opracowane dokumenty, które wkrótce zostaną podane do Państwa wiadomości. 

Jeśli jednak z jakiś powodów decydujecie się Państwo przez jakiś czas pozostawić nadal dziecko w domu,  bardzo proszę o poinformowanie placówki drogą e-mailową lub telefoniczną z określeniem czasu nieobecności dziecka w żłobku. 

Informacje ważne przed 1 września
Prosimy rodziców Naszych Podopiecznych o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi w poniższych artykułach do których prezentujemy linki. Prosimy, aby w miarę możliwości omówili  Państwo z dziećmi w domu temat związany z właściwym myciem rąk i przez pewien czas nadzorowali ten proces właściwego mycia rąk do czasu opanowania przez dzieci tej czynności zgodnie z instrukcją.Dodane:   20.08.2020


Przedszkole Samorządowe Nr 6 z Oddziałem Żłobkowym, ul. Bukowska 17, 32-050 Skawina
tel. przedszkole: (12) 276 30 45, tel. oddział żłobkowy: (12) 256 75 20 lub (12) 256 75 21

Strona BIP