WAŻNE!!! Ankieta dla rodziców Dyrektor Przedszkola zwraca się z prośbą do Rodziców Dzieci uczęszczających do Naszego Przedszkola o anonimowe wypełnienie ankiety nt  jakości  lokalnego systemu oświaty. Państwa opinia pomoże nam podjąć decyzje przy opracowywaniu Programu Rozwoju Oświaty w gminie Skawina na lata 2021-2030.

Ankieta jest całkowicie anonimowa. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. Posłużą do określenia kluczowych problemów, potrzeb i wyzwań polityki oświatowej naszej gminy. Jej wypełnienie zajmie Państwu około 10 minut.

ZACHĘCAM DO WYPEŁNIENIA ANKIETY. Wprowadzające pytanie dotyczy ogólnie oświaty gminnej, a kolejne są już dedykowane naszemu przedszkolu - Przedszkole Samorządowe nr 6 w Skawinie.

Dziękujemy za zaangażowanie i udział w badaniu!

Dodane:   16.09.2020