.:: Oddział żłobkowy   -   Aktualności   -   Wpis

KOMUNIKAT KIEROWNIKA ŻŁOBKA 12.10.2020r.

Kierownik Żłobka przy Przedszkolu Samorządowym nr 6 w Skawinie informuje, że w związku ze stwierdzeniem pozytywnego wyniku testu SARS-COV-2 u Pracownika Oddziału Żłobkowego w dniu 11 października 2020r w godzinach nocnych, niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia wszczęto procedurę związaną z powiadomieniem PSSE w Krakowie oraz Organu Prowadzącego.

Decyzją administracyjną PSSE dzieci i ich rodzice oraz pracownicy  z grupy IV Oddziału Żłobkowego oraz pracownicy z grupy III OŻ zostali poddani kwarantannie domowej do   15 października 2020r.  W wyniku ustaleń odrębną decyzją PSSE w Krakowie, Organu Prowadzącego oraz Dyrektor Przedszkola i Kierownika Żłobka  przeprowadzono przez  pracowników obsługi przedszkola i żłobka wstępną dezynfekcję z wykorzystaniem płynu dezynfekującego , a w dniach kolejnych będzie przeprowadzona profesjonalna dezynfekcja z wykorzystaniem generatorów ozonu .

Wszystkie działania nakierowane będą na bezpieczny powrót dzieci do Żłobka.

Dziękując za współpracę Rodzicom, proszę wszystkich o dalsze zdyscyplinowane przestrzeganie procedur związanych z higieną i przeciwdziałaniem COVID-19.

Beata Głowa i Katarzyna Cholewa

Dodane:   12.10.2020