Budżet Obywatelski

Projekt nr 13
Czyste powietrze w publicznych przedszkolach i szkołach
z terenu Gminy Skawina

Zdrowie naszych dzieci i młodzieży w Twoich rękach!

Zagłosuj razem z SAS na zgłoszony w ramach Budżetu Obywatelskiego dla Gminy Skawina Projekt nr 13 dotyczący zakupu i montażu 36 nowoczesnych OCZYSZCZACZY POWIETRZA w 22 publicznych żłobkach, przedszkolach i szkołach podstawowych z terenu Gminy Skawina.

Celem projektu jest ograniczenie wpływu zanieczyszczonego powietrza toksycznymi związkami pyłu zawieszonego (SMOGU), a także różnego rodzaju wirusami, bakteriami oraz drobnoustrojami na zdrowie najmłodszych członków lokalnej społeczności.

W głosowaniu zaplanowanym w dniach 8-17 grudnia br., mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy powyżej 16 roku życia.

Szczegółowe informacje dotyczące głosowania w ramach BO można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Skawina (zakładka BO).

GŁOSUJ! NIE POZWÓL INNYM ZDECYDOWAĆ ZA CIEBIE!

Załączniki:
-   pobierz plik "karta do glosowania - BOS projekt 13.pdf"
Dodane:   10.12.2017